Naszych produktów,
nigdzie nie kupisz taniej !!!

Nasz sklep - link do sklepu

W ofercie CaliVita® International, znajduje się obecnie ponad sto znakomitych produktów. Są to głównie wieloskładnikowe suplementy diety wytwarzane w oparciu o surowce naturalne. Opinia o bardzo wysokiej jakości tychże specyfików, przez 15 lat działalności w Polsce, mocno już się ugruntowała. Niemal każdy słyszał już o firmie CaliVita®, z którą kojarzą się nowe zasady odżywiania, dieta zgodna z grupą krwi, nowocześnie myślący lekarze, oraz znakomite suplementy diety. Dzisiaj bez nich, nie da się już chyba zachować dobrego stanu zdrowia.

Miechunka peruwiańska
( Physalis peruviana )

Inne nazwy: wiśnia peruwiańska, jagoda inkaska, rodzynek brazylijski, złota jagoda

Miechunka peruwiańska pochodzi z Ameryki Południowej. Jej lecznicze składniki są wykorzystywane od wielu tysięcy lat. W południowej Ameryce została uznana za relikt wymarłej cywilizacji Inków. W krajach europejskich jest znana bardzo słabo. Bardzo niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z tego że ten bardzo smaczny i cenny owoc, kryje w sobie mało doceniane właściwości lecznicze. Miechunka peruwiańska najleprzy smak osiąga zaraz po wysuszeniu. Jest też znana w charakterze domowej rośliny ozdobnej.

Miechunka peruwiańska nie bez powodu w Polsce nazwana została złotą jagodą. Nazwano ją tak z powodu ogromnej zawartości cennych dla naszego całego organizmu składników odżywczych. Zawiera między innymi duże ilości witaminy A i C. Jest również pokaźnym źródłem beta-karotenu oraz fosforu. Na dodatek bije światowe rekordy w zawartości protein; posiada ich aż 16%, co stawia ją w rzędzie najlepszych wyników.

Lista jej właściwości leczniczych jest doprawdy imponująca. Już same pestki Jagody potrafią dokładnie oczyścić nasz organizm, dlatego jest ona tak bardzo pomocna dla osób, które mają problemy z układem wydalniczym. Jednakże, bezapelacyjnie jej największą właściwością jest to, że chroni ludzki organizm przed nowotworami, wrzodami, a także grzybami.

Szczególne właściwości Miechunki peruwiańskiej:
Posiadają szczególne działanie przeciwzapalne.
Pestki (nasiona) jagód doskonale oczyszczają organizm.
Zawierają dużą ilość cennych składników odżywczych, oraz witamin i minerałów.
Podnoszą kondycję naczyń włoskowatych.
Poprawiają przepływ krwi, szczególnie w naczyniach wieńcowych.
Poprawiają pracę serca, a także obniżają cholesterol.
Pomagają w leczeniu miażdżycy.
Działają przeciwalergicznie.
Hamują rozwój nowotworów, wrzodów i grzybów.

Komu można zalecić spożywanie?
Oczywiście WSZYSTKIM, a szczególnie:

- Przy schorzeniach jelit oraz układu wydalniczego.
- Przy problemach miażdżycowych.
- Przy wszelkiego rodzaju alergiach.
- Dla podniesienia witalności oraz uzupełnienia witamin i minerałów.

 

 

Czas na suplementy z CaliVita®

Suplementy diety z oferty CaliVita® International, stanowią wspaniałe uzupełnienie luki, powstałej pomiędzy stosowanymi od tysięcy lat roślinami leczniczymi, a dominującymi obecnie lekami syntetycznymi. Te łatwe w użyciu preparaty bazują właśnie na niezastąpionych składnikach naturalnych.


NASZ SKLEP


 

Energy & Memory - suplement diety - photo

Energy & Memory

Przy wysiłku fizycznym, umysłowym, dużym stresie; dodaje energii, poprawia myślenie.

 

Strong Bones - suplement diety - photo

Strong Bones

Egzema, grzybica, kwasica, oczyszczanie organizmu, układ krążenia, cukrzyca, podagra, stany zapalne, starzenie, nowotwory, anemia, białaczka, wrzody żołądka i dwunastnicy, stres.

 

AC-Zymes - suplement diety - photo

AC-Zymes

Dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla zdrowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Stanowi naturalną ochronę przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega wzdęciom, niezbędny po kuracji antybiotykowej, zmniejsza dolegliwości przy hemoroidach, pomocny w trądziku i alergii.