Naszych produktów,
nigdzie nie kupisz taniej !!!

Nasz sklep - link do sklepu

W ofercie CaliVita® International, znajduje się obecnie ponad sto znakomitych produktów. Są to głównie wieloskładnikowe suplementy diety wytwarzane w oparciu o surowce naturalne. Opinia o bardzo wysokiej jakości tychże specyfików, przez 15 lat działalności w Polsce, mocno już się ugruntowała. Niemal każdy słyszał już o firmie CaliVita®, z którą kojarzą się nowe zasady odżywiania, dieta zgodna z grupą krwi, nowocześnie myślący lekarze, oraz znakomite suplementy diety. Dzisiaj bez nich, nie da się już chyba zachować dobrego stanu zdrowia.

Polinesian NONI
100% soku z owoców Noni w butelce 946 ml (≈ 1 litr). Sok liofilizowany!

 

Oryginalny produkt z CaliVita® International


Morinda citrifolia  to wiecznie zielona roślina występuje tylko w Polinezji, Malezji, Australii oraz południowo-wschodniej Azji. Jej wysokość sięga 10 metrów. Jednakże to nie ta cecha przykuła światową uwagę, lecz niewiarygodnie bogaty skład jej owocu. Królowa owoców zawiera bowiem 18 różnych aminokwasów, również te niezbędne, których nasz organizm nie potrafi sam wytworzyć.

Aminokwasy to swego rodzaju „cegiełki” tworzące białka. Zawarte w owocu składniki mineralne, jak np. sód, potas, żelazo, magnez oraz mangan zapewniają organizmowi optymalną ich podaż. Obecność witamin skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a składniki antyoksydacyjne przyczyniają się do ochrony naszych komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Noni korzystnie wspiera nasz organizm w samoregeneracji. Jednym z najważniejszych składników jest cząsteczka, zwana prokseroniną. Z prokseroniny nasz organizm wytwarza kseroninę, niezwykle pożyteczną dla organizmu, gdyż bierze ona udział w ważnych procesach fizjologicznych. Skutecznie wspomaga komórki oraz prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego. Istnieje wiele sytuacji, które mogą zwiększyć zapotrzebowanie naszego organizmu na kseroninę, ale największy wpływ mają stres oraz zwiększony wysiłek umysłowy/fizyczny. Niewielkie ilości prokseroniny przyjmujemy wraz z pożywieniem, ale poziom jej zawartości w owocach noni jest wyjątkowy.

NONI jest cudowną, tropikalną rośliną z "Ogrodu Edenu" - Polinezji.
Składniki noni wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu do samoleczenia, ponieważ zwracają się do istoty procesu leczniczego - do poziomu komórkowego. A zatem, noni jest korzystna dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zarówno zdrowych, jak i chorych.

prof. dr nauk med. Valeria Sedlak-Vadoc

 

Polinesian Noni to "żywy" produkt z owocu noni, gwarantujący b. wysoką jakość. To 100% naturalnych, biologicznie czynnych składników i największa z możliwych moc działania owocu noni.
Polinesian Noni CaliVita® został zaliczony do produktów z grupy GRA (Generall Regarded As Safe). Jest więc preparatem wyjątkowo bezpiecznym, który mogą przyjmować także kobiety w ciąży i karmiące matki.
Polinesian Noni potrafi „naprawić” System Kontroli Podziałów Komórkowych, który jeśli przestaje sprawnie funkcjonować w organizmie, pozwala na powstawanie cyst i guzów. NONI wspomaga leczenie w przypadku większości chorób, a szczególnie: nowotwory, białaczka, cukrzyca typ I i II, choroby neurologiczne oraz mózgu, migrena (np. choroba Parkinsona), grzybica (drożdżaki, candida), choroby serca łącznie z regulacją ciśnienia tętniczego krwi, pomocny w miażdżycy, zapaleniu stawów, w alergii, astmie i gruźlicy, przy zaburzeniu trawienia (biegunki, zaparcia, wrzody żołądka, choroby jelit), łagodzi bóle menstrualne i inne. Ma korzystny wpływ na ogólne samopoczucie, działa antystresowo, poprawia nastrój. W ciągu 3-6 miesięcy kuracji, potrafi odtruć i oczyścić organizm, oraz zregenerować go i wzmocnić.

TO WAŻNE !

Polinesian Noni marki CaliVita® jako jedyny preparat na rynku przygotowywany jest za pomocą najnowszej technologii zachowawczej - liofilizacji. Wszystkie inne NONI oferowane na rynku, to niestety soki pasteryzowane. Liofilizacja - czytaj niżej.

Stosowanie NONI zaleca się szczególnie w przypadkach:

•   Zachorowania na cukrzycę typu 2
•   Zmienność nastrojów
•   Infekcje
•   Choroby układu pokarmowego, problemy z trawieniem
•   Stany zapalne
•   Problemy z układem oddechowym
•   Problemy ze skórą i włosami
•   Choroby nowotworowe
•   Złamania kości
•   Choroby wątroby
•   Astma

 

 

Dolegliwości, przy których stwierdzono
pozytywne działanie Noni
Ilość badanych osób Procent poprawy
Alergie
Artretyzm
Astma
Rak
Fibromyalgia (stan przewlekłego zmęczenia)
Depresja
Cukrzyca typ I i II
Trawienie (polepszenie)
Przyrost energii
Choroby serca
Nadciśnienie
HIV
System immunologiczny (obronny)
Schorzenia nerek
Miesiączkowanie
Jasność myślenia, zwiększona żywotność
Stwardnienie Rozsiane (sclerosis multiplex)
Przyrost masy mięśniowej
Otyłość, spadek wagi ciała
Bóle, również głowy
Choroba Parkinsona
Niewydolność oddechowa
Problemy skórne i owłosienia
Seksualność, zwiększona zmysłowość
Sen, poprawa
Używanie tytoniu (zaprzestanie)
Stres, lepsze radzenie sobie
Atak apopleksji, wylew krwi do mózgu
Ogólna sprawność, polepszenie
3.198
1.675
8.077
2.188
3.524
1.512
5.575
3.171
16.056
2.158
1.869
150
3.707
3.764
3.798
5.543
25
1.216
5.526
6.828
25
3.857
877
2.984
2.025
876
6.743
1.806
7.879
86
78
71
69
77
80
82
90
90
76
84
55
77
67
79
73
52
70
72
86
52
72
78
84
75
56
74
53
80


DAWKOWANIE

Dorośli - profilaktycznie:
1 miarka soku dziennie, przynajmniej 1/2 godz. np. przed śniadaniem.

Dorośli - leczniczo:
Od 4 miarek soku dziennie, przynajmniej 1/2 godz. przed posiłkami.

Dzieci - profilaktycznie (poniżej 16-tego roku życia):
0,5 miarki soku dziennie, przynajmniej 1/2 godz. np. przed śniadaniem.

Dzieci - leczniczo (poniżej 16-tego roku życia):
Od 2 miarek soku dziennie, przynajmniej 1/2 godz. przed posiłkami.

UWAGA !

  • Polinesian Noni CaliVita®, to gęsty sok z całego owocu. Dlatego tworzy na dnie butelki naturalny osad i przed wlaniem do miarki wymaga lekkiego wstrząśnięcia.

  • Po otwarciu produkt przechowywać w lodówce.

  • Nie podawać metalową łyżką ze względu na aktywne biologicznie składniki preparatu.

  • Warto zawsze potrzymać odrobinę NONI przez chwilę pod językiem.

  • (1 miarka = 30ml = 2 łyżki stołowe)

Najlepiej jest przyjmować sok NONI na pusty żołądek, np. na czczo, lub 3 godziny po posiłku. Po wypiciu soku posiłek najlepiej zjeść dopiero po godzinie (minimum pół godziny). Profilaktycznie można pić sok Noni w ilości ok. 30 ml rano zaraz po przebudzeniu, oraz ewentualnie drugi raz na noc przed spaniem – najlepiej 3 godziny po kolacji. W stanach chorobowych, ilość należy zwiększyć przynajmniej 2-krotnie, w zależności od dolegliwości.
Należy pamiętać, że czasem efekt pozytywnego działania NONI pojawia się szybko, ale bywa iż potrzeba na to wielu dni, bądź tygodni.


TO CIEKAWE

Owoc noni (Morinda citrifolia) wcale nie jest smaczny. Zaś produkt Polinesian Noni z CaliVita®, jest wyjątkowo smaczny i chętnie zażywany także przez dzieci. Ktoś kto próbował innych soków z noni wie o czym mówię. A jeśli trafił na wyjątkowo smaczny produkt, to niestety najprawdopodobniej nie miał on wiele wspólnego z sokiem noni.
W przypadku Polinesian Noni zastosowano specjalnie opracowaną, ze wszech miar nowoczesną recepturę produkcji, mogącą nosić miano receptury na miarę XXI wieku. W pierwszym etapie surowiec noni poddawany jest procesowi liofilizacji. Później dodawane są naturalne antyoksydanty, doskonale zabezpieczające przed utlenianiem się i fermentacją soku. Są to liofilizowane ekstrakty z owoców jeżyny, borówki i malin, w ilości nie więcej niż 1,8 -2% całego soku noni. Dodatki te zawierają silne antyoksydanty m.in. kwas elagowy z malin, antocyjany z borówek, naturalne składniki przeciwbakteryjne i barwiące z owoców jeżyny, owocowy kwas askorbinowy z bioflawonoidami w tym z kwercetyną, zestaw tokoferoli i inne naturalne składniki konserwujące. Liofilizowane ekstrakty użytych nie przypadkowo roślin konserwujących, mają również działanie lecznicze. Dodatkowo nadają produktowi wspaniały aromat, smak i barwę.

LIOFILIZACJA

Najnowszą technologią zachowawczą przy produkcjach na bazie składników naturalnych, jest liofilizacja. Liofilizowany preparat zachowuje wszystkie biologicznie czynne składniki lecznicze. Technologia ta jest jeszcze stosunkowo rzadko stosowana. W ten sposób przygotowywane jest np. pożywienie dla astronautów. Naturalne preparaty marki CaliVita® przygotowywane są właśnie z zastosowaniem procesu liofilizacji.

Czas na suplementy z CaliVita®

Suplementy diety z oferty CaliVita® International, stanowią wspaniałe uzupełnienie luki, powstałej pomiędzy stosowanymi od tysięcy lat roślinami leczniczymi, a dominującymi obecnie lekami syntetycznymi. Te łatwe w użyciu preparaty bazują właśnie na niezastąpionych składnikach naturalnych.


NASZ SKLEP


 

Energy & Memory - suplement diety - photo

Energy & Memory

Przy wysiłku fizycznym, umysłowym, dużym stresie; dodaje energii, poprawia myślenie.

 

Strong Bones - suplement diety - photo

Strong Bones

Egzema, grzybica, kwasica, oczyszczanie organizmu, układ krążenia, cukrzyca, podagra, stany zapalne, starzenie, nowotwory, anemia, białaczka, wrzody żołądka i dwunastnicy, stres.

 

AC-Zymes - suplement diety - photo

AC-Zymes

Dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla zdrowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Stanowi naturalną ochronę przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega wzdęciom, niezbędny po kuracji antybiotykowej, zmniejsza dolegliwości przy hemoroidach, pomocny w trądziku i alergii.